Hakkımızda

Biz KimizKaymaz Nargile  olarak 2001 yılının Mart ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir firmayız.

Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz sıradışı,ilginç,farklı,zengin ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz Yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürün ve markaları arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise daha popüler olmadan sizlere ulaştırıyoruz.

Nargile üretimi, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonuyla hareket eden Nargilecim.com , modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Nargile, nargile kömürü,nargile malzemeleri ürünlerin satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren Kaymaz Nargile  kullanıcılarına uygun, hızlı, sorunsuz ve güvenli alışverişi vizyon edinmiştir.